Natural Jihlava Írsky mech – morská riasa 100g

Cena 7.95

Írsky mech je morská zelenina. Slúži ako veganská (rastlinná) alternatíva k živočíšnej želatíne a kolagénu. V jedlách ju používame ako stužovač pokrmov napr. miesto vajec aj ako zahusťovadlo.

Na sklade

Kategórie: , Značka:

Popis

Návody na použitie:
Írsky mech niekoľkokrát dobre prepláchneme od soli a namočíme na 15 minút až na niekoľko hodín do vody.
1. Takto prepláchnutý Írsky mech môžeme konzumovať priamo alebo pridať do mixéru k smoothie, koktejlom, ďalším nápojom, kašiam atd.
2.Môžeme si pripraviť alternatívu k živočíšnej želatíne a kolagénu ak prepláchnutý Írsky mech namočíme na 15 minút až na niekoľko hodín do vody. Dôkladne prepláchneme, rozmixujeme v mixéri s trochou vody do hladkej pasty. Takto je Írsky mech pripravený k priamej konzumácii buď samotný, ale aj do dezertov, chlebov, pečiva, tort, do smoothie, aspikov, kaší, omáčok, jogurtov, nákypov, palacinek, zmrzlín, štiav atd.
3.Takto rozmixovaný Írsky mech využijete aj ako pleťovú masku a masku na vlasy. Môžete ho použiť aj do kúpeľa. Neobsahuje alergény. Írsky mech pochádza z mora.

V balení sa môžu vyskytovať rôzne prírodniny, ako morské chaluhy, vypadajúce ako čierne bodky. Nie je to na závadu produktu, vymyjete pod tečúcou vodou.

Zloženie: morská riasa Írsky mech (Chondrus Crispus), prirodzene sa vyskytujúca morská soľ (premenlivé množstvo)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Natural Jihlava Írsky mech – morská riasa 100g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *