Happylife Bio Coco Bar s kakaom 40 g

Cena 1.00

Malý i veľký milovníci kokosu si pochutia na ručne robených bio kokosových tyčinkách v rôznych príchutiach. Sú prirodzene bezlepkové a vyrobené bez pridaného cukru.

Vychutnajte si lahodnú kokosovú tyčinku pre malých i veľkých, aktuálne najobľúbenejší a najpredávanejší produkt z dielne Happylife. Vďaka technológií výroby a čistote  ingrediencií v bio kvalite si tyčinka uchováva všetky svoje výživné látky.

Na sklade

Katalógové číslo: 1010008 Kategórie: , , , , , , , Značka:

Popis

Tieto lahodné tyčinky sú bez mliečnych produktov, stužených tukov, sójového lecitínu, neobsahujú žiadne emulgátory, rafinovaný cukor, repný cukor, ani umelé sladidlá. Jedinečnosť im dodáva bio ryžový sirup, prírodné sladidlo vyrábané z ekologicky vypestovanej ryže, ošetrovanej bez konzervantov a chemických postrekov. Vďaka svojmu zloženiu a nižšiemu glykemickému indexu nezaťažuje pankreas. Oproti bežnému cukru osladzuje bez prekyslenia žalúdka (má vyššie pH), ba dokonca prispieva k odkysleniu organizmu (pôsobí zásadito). Zároveň nezapríčiňuje vyplavovanie niektorých dôležitých minerálov z ľudského organizmu, ako bežne používaný rafinovaný cukor. Tyčinky sú bez lepku, pridaných aróm, farbív a konzervantov. Nenájdete v nich žiadne geneticky modifikované zložky (GMO) a sú vhodným produktom i pre vegánov.

Výhody:

  • prirodzene bezlepkové
  • bez pridaného cukru, sladené len prírodným sladidlom – BIO ryžovým sirupom
  • bez mliečnych a sójových produktov
  • bez farbív, škrobov, konzervačných látok
  • vhodné pre vegánov, vyrábané z čisto rastlinných ingrediencií

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Happylife Bio Coco Bar s kakaom 40 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *