Gaia Cup – menštruačný kalíšok + slipová vložka a čistiaci prášok L

Cena 23.35

Menštruačný kalíšok z lekárskeho silikónu. Jednoduché používanie, dlhá životnosť. Pohodlný a spoľahlivý, perfektné riešenie pre všetky druhy športov a voľnočasových aktivít.

Ekonomický – odpadá potreba opakovaných nákupov pomôcok dámskej hygieny.

Ekologický – nevytvára sa zbytočný odpad hygienických pomôcok na jedno použitie. Priaznivý pre zdravie – nevznikajú alergie, nie sú známe prípady vzniku syndrómu toxického šoku, nespôsobuje zápaly, nevysušuje sliznice, neovplyvňuje vaginálne prostredie.

Na sklade

Katalógové číslo: 2015051 Kategórie: , ,

Popis

Gaia Cup – menštruačný kalíšok + slipová vložka a čistiaci prášok L

Šetrí vaše zdravie

Používaním kalíška Gaia Cup uchránite svoje telo od nepriaznivých vplyvov chemických látok, ktoré sa nachádzajú v bežných chlórom bielených vložkách a predovšetkým tampónoch. Gaia Cup nespôsobuje syndróm toxického šoku (TSS) ako tampóny.

Šetrí vaše peniaze

S kalíškom Gaia Cup už nikdy nebudete musieť minúť ani korunu za vložky a tampóny. Skúste si spočítať, koľko za vložky či tampóny celkom utratíte za celých tých asi 40 rokov menštruačného cyklu.

Šetrí životné prostredie

S kalíškom Gaia Cup už nikdy nebudete musieť vložky ani tampóny vyhadzovať do odpadkov. Viete si predstaviť, akú veľkú kopu nerozložiteľnej a nerecyklovateľnej buničiny preloženou plastom používaním kalíška Gaia Cup proste nevytvoríte?

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Gaia Cup – menštruačný kalíšok + slipová vložka a čistiaci prášok L”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *