Paleolit Horčičné semienka celé, žlté 250 g

Cena 1.75

Horčičné semienka sú známe vďaka omáčke, ktorá sa z nich vyrába. Okrem toho sú však zdrojom viacerých dôležitých látok a predstavujú pomoc pri zdravotných problémoch.
Množstvo účinných látok nám dokáže ponúknuť aj horčica ako pochutina, no jej semienka sú jednoducho silnejšie, pretože sú v nespracovanom stave.

Na sklade

Katalógové číslo: 1032042 Kategórie: , Značka:

Popis

Obsahujú veľa zdravého tuku, omega 3 a 6 mastné kyseliny, bielkoviny, vodu, enzýmy, esenciálne oleje, antioxidanty a potrebnú vlákninu. Sú zdrojom minerálnych látok a stopových prvkov ako železo, draslík, zinok, meď, mangán aj selén. Rovnako vám doplnia vitamín A, C, E, K, kyselinu listovú a cholín.

Horčičné semienka v prvom rade podporujú trávenie. Vplývajú na stav dýchacích ciest a zabezpečujú pevné a čisté cievy. Dokážu znižovať vysoký krvný tlak a tlmiť zápaly v tele. Vďaka svojim močopudným účinkom sú pomocníkom pri prečistení obličiek a odvodňovaní. Semienka horčice majú tiež vplyv na zdravú pokožku. Účinné sú pri odstraňovaní bolesti kĺbov aj svalov a ochoreniach ústnej dutiny. Podporujú krvotvorbu, tvorbu kostí, rast nechtov aj vlasov.

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Paleolit Horčičné semienka celé, žlté 250 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *