Yellow & Blue Biologický čistič odpadov 500 g

Cena 13.30

Prírodný bakteriálny čistič odpadového potrubia a sifónov na báze enzýmov, ktoré rozkladajú organické usadeniny v odpadoch. Vhodný do kúpeľní a kuchýň. Nepoškodzuje plast, keramiku, nerez ani chróm. Vhodný aj pre domácnosti používajúce biologické čističky vody a septiky. Ideálny pri pravidelnom používaní ako prevencia zápachu a znečistenia.

Na objednávku

Katalógové číslo: 2015065 Kategórie: Značka:

Popis

DÁVKOVANIE: Preventívne: 1 odmerka (30 g) týždenne. V prípade upchaného potrubia: 1 odmerka denne pre spriechodnenie potrubia.

NÁVOD NA POUŽITIE: Nasypte odmerku prášku do 250 ml vlažnej vody, premiešajte a po 45 min. roztok vylejte do výlevky. Aplikujte ideálne na noc aby mala zmes možnosť pôsobiť. Skladujte na suchom mieste pri teplote 5-25 °C.

AKO PREDCHÁDZAŤ UPCHÁVANIU ODPADOV: Najlepšie je predchádzať upchatiu potrubia. Pokiaľ je to možné, používajte sitko na zachytenie nečistôt a odpadu. Do drezu nevylievajte vodu so zbytkami jedla a kuchynský olej. V kúpeľni zabráňte obzvlášť prenikaniu vlasov do odpadu (vlasy sú ideálny „lapač“ nečistôt). Odpad udržujte pravidelne v kondícii používaním biologického čističa. V prípade väčšieho problému môžete vyskúšať aj PUER – prášok na báze kyslíku (návod na jeho použitie k čisteniu odpadov je uvedený na balení). Pokiaľ sa odpad úplne upchá a znepriechodní, je nutné ho vyčistiť mechanicky.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Yellow & Blue Biologický čistič odpadov 500 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *