Dead Sea Soľ do kúpeľa z Mŕtveho mora 600 g

Cena 5.39

Kúpeľová soľ s komplexom 22 minerálov a stopových prvkov z Mŕtveho mora a s levanduľovým olejom.

Na sklade

Katalógové číslo: 2016255 Kategórie: , Značka:

Popis

Obsah a zloženie minerálov v soli z Mŕtveho mora je celkovo odlišný od zloženia iných solí (morských, alpských). Je vyhľadávaná pre svoj vysoký podiel solí horčíka, draslíka a sodíka. Toto zloženie pomáha pri kožných problémoch ako akné, lupienka, ekzémy, plesne, ale tiež proti opuchom alebo celulitíde. Napomáha telu zbaviť sa toxínov, ktoré sa v organizme ukladajú pri fyzickej námahe, zvýšenej únave a strese.

Aktívne látky: Obsahuje 22 aktívnych látok pre uvoľnenie, očistenie a výživu pleti a aktiváciu metabolizmu (horčík, draslík, zinok, vápnik) a levanduľový olej, ktorý prevonia pokožku.

Použitie:
1) Terapeutický soľný kúpeľ – pri lupienke, ekzémoch a pod. Nasypte cca 250 g soli do horúcej vody a pripravte kúpeľ s vysokou koncentráciou soli pre hĺbkové prečistenie a ošetrenie pokožky. Odporúčaná doba kúpeľa je cca 20 min. Po procedúre sa opláchnite vlažnou vodou bez použitia mydla.

2) Revitalizačný a detoxikačný kúpeľ – pre relaxáciu, očistenie a detoxikáciu pokožky pridajte 1-2 hrste soli do teplej vody. Odporúčaná doba kúpeľa je cca 20min.

3) Zmäkčenie a ošetrenie pokožky chodidiel – pre relaxačný kúpeľ nôh aj iných častí končatín pridajte jednu hrsť soli do umývadla s teplou vodou.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Dead Sea Soľ do kúpeľa z Mŕtveho mora 600 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *