Natural Jihlava Šungit 200 g

Cena 5.30

Medzi najrožšírenejšie spôsoby, akými môžeme obohatiť svoje zdravie o jedinečné účinky šungitu jednoznačne patrí šungitová voda. Šungitová drť z vody odoberá chlór, amoniak, dusičnany a iné nežiadúce látky, dezinfikuje a obohacuje o stopové minerálne prvky, potrebné pre náš organizmus.

Na sklade

Katalógové číslo: 1065018 Kategórie: Značka:

Popis

Je vhodná nielen ako pomoc pri akútnom liečení najrôznejších chorôb (alergické, vírové, kožné, kĺbové ťažkosti, choroby látkovej výmeny), ale aj ako každodenná prevencia.

Použitie: potrebujeme približne 2,5 litrovú priehľadnú nádobu a 100g kameňov. Šungit opláchneme pod tečúcou vodou a položíme na dno a zalejeme ho chladnou odstátou vodou. Účinky šungitu vo vode sa prejavia už po 45 minútach, lepšie je však počkať 24h. Vodu môžeme dolievať ale po troch dňoch ju celú vymeníme, nakoľko už stráca svoje liečivé vlastnosti.

Čistenie: Možností čistenia je viacero. Jedno z nich odporúča šungit ponoriť na 2-3 hodiny do roztoku sódy bikarbóny a následne dobre umyť pod tečúcou vodou. Druhá možnosť je šungit umyť a nechať vysušiť na priamom slnečnom žiarení raz za dva týždne.

Je dobré šungitové kamienky vymieňať. Ideálna doba sa odhaduje približne na pol roka. Staré kamienky určite nevyhadzujte, môžu ešte dobre poslúžiť v domácnosti (napr. čistenie vody v akváriu, pomoc pri pestovaní izbových rastlín).

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Natural Jihlava Šungit 200 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *