Szafi Reform Potravinová sóda bikarbóna 500 g

Cena 2.35

Mnohostranne využiteľná, nenahraditeľná kuchynská surovina. Rozpustená vo vode, na vnútorné použitie, má vysoko alkalizačný vplyv. Pri príprave zákuskov ňou môžeme nahradiť kypriaci prášok. Cesto bude ľahké, pekné, rovnomerné. Pri pravidelnej konzumácii napomáha zlepšovať obranyschopnosť organizmu. Je účinná pri pocite nafúknutosti, ale môžeme ju využiť aj pri pečení.

Na sklade

Hmotnosť: 0.5 kg Katalógové číslo: 1034006 Kategórie: , Značka:

Popis

Kypriaci prášok je pre gazdiné známi ale iba málo z nich vie, že jej hlavnú zložku sódu bikarbónu poznáme už dávno. Naši predkovia ju používali na čistenie aj bielenie zubov a zmiešané s vodou na telový peeling.  Ako deodorant účinne eliminoval nežiaduci zápach.

Bol nenahraditeľnou súčasťou upratovania domácnosti pri čistení, zmývaní aj odstraňovaní škvŕn. Neutralizuje ph, vďaka čomu odstraňuje zápach v ktorejkoľvek časti bytu.

Popularizovalo ju všestranné využitie, preto sa stala dôležitou pomôckou.

Jej všestrannosť ju viaže najviac ku kuchyni, kde sa môže použiť ako pri príprave jedál tak aj do ľahkého nadýchaného cesta. Zelenina a ovocie udržia svoju farbu a rýchlejšie zmäknú, ak do varenia pridáme troška sódy bikarbóny.

Zloženie: 100% sóda bikarbóna

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.5 kg
Márka

Márka URL

Termékazonosító