Yellow & Blue Olivové mydlo s citrónovým extraktom 200 g

Cena 4.69

Pracie mydlo na ošetrenie škvŕn aj na celkové ručné pranie, vyrobené zo 100% olivového oleja a výťažku z citrónu. Alternatíva pre vegánov namiesto žlčového mydla.

Mydlo vyrobené zo 100% olivového oleja s prídavkom citrónového extraktu. Citrónový extrakt má bieliaci účinok a pomáha odstraňovať škvrny.

Na sklade

Katalógové číslo: 2015016 Kategórie: , Značka:

Popis

Yellow & Blue Olivové mydlo s citrónovým extraktom 200g

Olivové mydlo si poradí s bežnými organickými škvrnami (mastnota z jedla, mastnota z pokožky na golieroch a manžetách košieľ, šťavy z ovocia a zeleniny, krv, tráva, červené víno, hlina, atrament a pod.). Vhodné na ošetrenie znečistenej bielizne pred praním.

•    Je vhodné aj na ručné pranie jemnej bielizne a vlny, na detskú bielizeň a všeobecne pre všetkých s citlivou pokožkou.

•    Je vhodné použiť ho na biele a stálofarebné textílie z prírodných vlákien i zmesových tkanín.

•    Alternatíva žlčového mydla vhodná pre vegánov (aj keď nie je tak účinné ako žlčové mydlo).

Navlhčíme textil v mieste škvrny, nanesieme mydlo a jemne preperieme. Prepranie je potrebné vykonávať s ohľadom na daný materiál, tzn. hodvábnu kravatu nemožno drhnúť rovnako intenzívne ako tepláčiky 🙂 . Necháme cca 15 minút účinkovať, potom miesto dôkladne opláchneme, alebo vyperieme celý odev. Ak škvrna nezmizne celá, proces opakujeme.

Škvrny bielkovinového pôvodu (krv, mliečne produkty):
Pokiaľ je škvrna bielkovinového pôvodu, je nutné ju pred praním ošetriť v studenej vode – bielkoviny sa v teplej vode zrazia a nie je možné ich potom odstrániť.

Zistenie stálofarebnosti bielizne:
Pri ošetrení farebného textilu olivovým mydlom je dobré pred použitím vyskúšať jeho stálofarebnosť aplikáciou na mieste, ktoré nie je vidieť.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Yellow & Blue Olivové mydlo s citrónovým extraktom 200 g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *